System Shock Remake Çıkış Tarihi Yine Ertelendi

Nightdive Studios, System Shock Remake oyununun çıkış tarihi için bir gecikme daha duyurdu. Buna göre, başlangıçta Mart ayı için planlanan oyun şimdi 30 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek.

Steam’deki System Shock Remake sayfasındaki bir gönderide Nightdive şunları söyledi: “Oyunu Mart ayı sonuna kadar pazara sunmayı ummuştuk ancak bu bizim ulaşamayacağımız bir şeydi; sonuçta biz sadece insanız (Shodan’ın aksine!)”

Oyun, orijinal 1994 bilimkurgu birinci şahıs aksiyon-macera oyununun tam bir yeniden yapımı. Karakteriniz uzay tabanlı Citadel Station’da ve kötü yapay zeka SHODAN’ı durdurmak için koridorlarında gezinmeli, bulmacaları çözmeli ve bir ton düşmanı yenmeli. Nightside, 2015’te oyunu yeniden yapma planlarını duyurdu ve hatta ilk fonları toplamak için bir Kickstarter kampanyası kullandı. O zamandan beri oyun birkaç kez ertelendi.

System Shock Remake yalnızca daha iyi görselleri değil, aynı zamanda yeni bir arayüz, yeni düşmanlar ve daha fazlasını içerecek. Şimdi Steam sayfasına gittiğinizde oyunun ücretsiz demosunu denemeniz de mümkün. Oyunu şimdi Steam, GoG.com ve Epic Games Store’da ön sipariş verebilirsiniz. Ön sipariş verenler piyasaya sürüldüğünde System Shock 2: Enhanced Edition’ı da ücretsiz olarak alabilecek. Oyun, PlayStation ve Xbox konsollarına da geliyor ancak bu platformlar için henüz bir çıkış tarihi verilmiş değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir